Firma MW Logistics wynajęła powierzchnię w parku magazynowym Hillwood Słubice

2021-04-06
Firma MW Logistics wynajęła powierzchnię w parku magazynowym Hillwood Słubice

Firma MW Logistics, działająca na rynku e-commerce, zdecydowała się na wynajem nowej powierzchni magazynowej w nowoczesnym parku logistycznym Hillwood Słubice.- informuje JARTOM Real Estate.

Powierzchnie magazynowe pod wynajem

W związku z rozwojem działalności firma MW Logistics wynajęła powierzchnię magazynową  w Hillwood Słubice. MW Logistics to dynamicznie rozwijający się podmiot zajmujący się profesjonalną obsługą e-commerce. Firma świadczy usługi dla sklepów internetowych, magazynując towary, przygotowując je do wysyłki oraz wysyłając do klientów docelowych. Co więcej, firma dba o bezpośredni kontakt z klientem, obsługuje reklamacje oraz zwroty. Firma zdecydowała się na wynajem około 6,8 tys. mkw powierzchni w nowoczesnym parku logistycznym Hillwood Słubice. Na wybór tego obiektu miało wpływ kilka czynników - atrakcyjna lokalizacja, oraz fakt, że w pobliżu znajduje się inny magazyn MW Logistics, co pozwoli na doskonałą organizację łańcucha dostaw i procesów logistycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU