Firma M.I.STEEL wybuduje nową halę produkcyjno – magazynową, która uczyni markę bardziej konkurencyjną

2022-04-05
Firma M.I.STEEL wybuduje nową halę produkcyjno – magazynową, która uczyni markę bardziej konkurencyjną

M.I.STEEL przygotowuje się do budowy nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w miejscowości Bobolice, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie obiektem – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali sposobem na wdrożenie innowacyjnej technologii

Inwestycja ma na celu doprowadzenie do wzrostu atrakcyjności firmy poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania kontenerów w typie mulda, która opierać się będzie na połączeniach śrubowych. W wybudowanej hali zostaną uruchomione linie produkcyjne, które pozwolą na wprowadzenie w życie tego starannie zaprojektowanego rozwiązania. Warto podkreślić, że M.I.STEEL to przedsiębiorstwo obecne na rynku od 2015 roku, które początkowo koncentrowało się na dystrybucji wyrobów hutniczych, by w 2020 roku poszerzyć swój zakres działania o produkcję kontenerów oraz stalowych pojemników. Wszystko wskazuje na to, że była to słuszna decyzja, która wyznaczyła nowy kierunek rozwoju i rynkowej ekspansji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU