Firma MAKDOR wybuduje halę produkcyjną w Pustkowie i rozpocznie w niej wytwarzanie innowacyjnego produktu

2021-08-19
Firma MAKDOR wybuduje halę produkcyjną w Pustkowie i rozpocznie w niej wytwarzanie innowacyjnego produktu

Przedsiębiorstwo MAKDOR podjęło decyzję o budowie hali produkcyjnej, która powstanie w pobliżu Dębicy, w miejscowości Pustków. Obiekt będzie dysponował powierzchnią sięgającą 1899,40 m2 i stanowi istotny element strategii rozwoju przyjętej przez firmę – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki umożliwi rozpoczęcie produkcji nowego rodzaju taśmy 

Celem budowy fabryki jest poszerzenie zakresu działalności o innowacyjny produkt, który zwiększy konkurencyjność marki i pomoże otworzyć się na nowe możliwości. Uruchomione w obiekcie linie produkcyjne posłużą do wytwarzania cienkiej taśmy rPET, która wyróżnia się swoją imponującą wytrzymałością. Aby zadbać o usprawnienie procesów logistycznych i stworzyć pracownikom komfortowe warunki, budynek został odpowiednio zaprojektowany. Zadbano między innymi o to, by hala produkcyjna była przyjazna także osobom niepełnosprawnym. Ta parterowa nieruchomość zostanie wyposażona w czytelne oznakowanie, a pomieszczenia i wejścia będą dysponowały stosownymi wymiarami. Plany imponują i z pewnością pomogą firmie MAKDOR, która jest renomowanym producentem taśm poliestrowych i folii PET umocnić swoją pozycję na rynku i dokonywać jego dalszej ekspansji.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy. JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU