Firma Kukuryku rozbuduje swoją halę produkcyjno – magazynową. Jakie plany stoją za tą inwestycją?

2022-07-04
Firma Kukuryku rozbuduje swoją halę produkcyjno – magazynową. Jakie plany stoją za tą inwestycją?

Firma Kukuryku podjęła decyzję o rozbudowie hali o charakterze produkcyjno – magazynowym zlokalizowanej w Częstochowie. W rezultacie obiekt zyska dodatkową powierzchnię sięgającą 711 m2, kolejne bramy i okna, które zapewnią optymalną ilość naturalnego światła we wnętrzach – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa hali pozwoli na wdrożenie innowacji

Obiekt będzie posiadał stalową konstrukcję i zostanie ocieplony, co pozwoli na generowanie oszczędności związanych z ogrzewaniem i wpłynie na komfort pracy personelu. Przedsiębiorstwu zależy na tym, by prace dobiegły końca jeszcze w tym roku. Co dzięki nim zyska? W powiększonej hali zostaną uruchomione linie produkcyjne pozwalające na wdrożenie innowacyjnego procesu wytwarzania kart do gry przeznaczonych dla osób niewidomych oraz niedowidzących. Bez wątpienia pozwoli to na optymalizację funkcjonowania placówki, a także spowoduje wzrost jej konkurencyjności. Kukuryku to polski producent zabawek drewnianych oraz gier planszowych i edukacyjnych dla dzieci i nie tylko. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU