Firma Krause rozpoczyna budowę nowej hali produkcyjnej w Naroku

2021-02-22
Firma Krause rozpoczyna budowę nowej hali produkcyjnej w Naroku

Firma Krause kontynuuje strategię intensywnej ekspansji rynkowej, która przejawia się poprzez systematyczną rozbudowę powierzchni użytkowej. Właśnie ruszyły prace związane z realizacją kolejnej inwestycji, którą jest nowa hala produkcyjna – informuje JARTOM Real Estate. W wyniku podjętych działań, przedsiębiorstwo zyska dodatkowe 2 000 m2. W obiekcie znajdzie się zaplecze biurowe oraz linie produkcyjne funkcjonujące w oparciu o zaawansowane technologicznie rozwiązania usprawniające procesy logistyczne i dystrybucyjne. Zyska również park maszynowy, w którym pojawi się nowe wyposażenie. Zgodnie z przyjętym harmonogramem szacuje się, że nieruchomość zostanie oddana do użytku w sierpniu bieżącego roku. Będzie to jednoznaczne z utworzeniem dwudziestu nowych miejsc pracy. Warto podkreślić, że to kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju firmy Krause. W ubiegłym roku nabyła ona halę produkcyjną zlokalizowaną na terenie strefy ekonomicznej w Gogolinie. Decyzja o dalszej rozbudowie zapadła w związku z powiększeniem się zespołu i poszerzeniem biznesowych horyzontów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU