Firma Kalmar planuje istotne zmiany o charakterze logistycznym

2021-04-27
Firma Kalmar planuje istotne zmiany o charakterze logistycznym

Firma Kalmar, która wybudowała w Starym Sączu nową halę produkcyjną postanowiła, że to właśnie do niej zostaną przeniesione wszystkie procesy wytwórcze. Jest to jednoznaczne z wycofaniem się z prowadzenia działalności w dotychczasowej hali położonej w Paszynie, na terenie gminy Chełmiec – informuje JARTOM Real Estate.

Korzystna lokalizacja zadecydowała o zmianie hali produkcyjnej

Budynek, który do tej pory pełnił siedzibę firmy Kalmar w Paszynie został wystawiony na sprzedaż, a właściciel jasno deklaruje, że produkcja, która ma miejsce w tamtejszych halach, będzie kontynuowana wyłącznie do chwili znalezienia nabywcy i sfinalizowania transakcji. Takie działanie jest podyktowane znacznie korzystniejszą lokalizacją hali produkcyjnej wybudowanej w Starym Sączu. Kluczowe jest zwłaszcza doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi drogami w regionie, które pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych i cieszyć się szybkim i płynnie przebiegającym transportem. To właśnie z tego powodu Strefa Aktywności Gospodarczej w Starym Sączu, na terenie której znajduje się hala, jest tak atrakcyjna dla inwestorów.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU