Firma Johnson Matthey rozwija się w Gliwicach. Wybuduje tam następną linię produkcyjną

2022-05-18
Firma Johnson Matthey rozwija się w Gliwicach. Wybuduje tam następną linię produkcyjną

Rozpoczęły się prace mające na celu budowę kolejnej, trzeciej już linii produkcyjnej, która zasili fabrykę należącą do brytyjskiej firmy Johnson Matthey. Obiekt uznawany jest za jedną z najnowocześniejszych tego rodzaju nieruchomości należących do marki, posiada powierzchnię sięgającą niemal 23 000 m2 a jego wartość szacuje się na 450 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa linia produkcyjna zwiększy możliwości wytwórcze fabryki

Ten krok sprawi, że wzrośnie wydajność fabryki w której powstają materiały przeznaczone do ogniw akumulatorowych w samochodach elektrycznych i hybrydowych. Aktualnie w placówce zatrudnionych jest 470 osób, a liczba ta zwiększy się wraz z oddaniem do użytku nowej linii produkcyjnej, która przyczyni się również do usprawnienia wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że firma Johnson Matthey jest związana z Gliwicami już od ponad dwudziestu lat. To czas, który wykorzystano na dynamiczny rozwój oraz stworzenie partnerskiej relacji z władzami miasta. Dobrze układająca się współpraca i chęć do podejmowania nowych wyzwań wskazują na to, że to nie ostatni taki projekt realizowany przez przedsiębiorstwo. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU