Firma Hoffer inwestuje w budowę hali produkcyjnej w Działdowie

2021-09-27
Firma Hoffer inwestuje w budowę hali produkcyjnej w Działdowie

Firma Hoffer intensywnie przygotowuje się do budowy hali produkcyjnej zlokalizowanej w Działdowie, czyli tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Ten krok umożliwi między innymi czerpanie zysków i rozwijanie technologii studni prefabrykowanych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej kluczowa dla rozwoju przedsiębiorstwa

Przedsięwzięcie obejmuje stosowne przygotowanie terenu, budowę hali produkcyjnej oraz hali węzła betoniarskiego. Dodatkowa powierzchnia zwiększy możliwości wytwórcze i pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych. Istnieje również szansa, że będzie to nie tylko ważny krok na drodze rozwoju firmy ale i impuls dla lokalnego rynku pracy, gdyż w przedsiębiorstwie może wzrosnąć zapotrzebowanie na nowych pracowników. Zgodnie z przyjętymi planami, inwestycja miałaby dobiec końca jeszcze w czerwcu przyszłego roku. Warto podkreślić, że Hoffer funkcjonuje na rynku już od ponad dwudziestu lat, oferując kompleksowe roboty budowlane między innymi klientom prywatnym, jednostkom sektora publicznego oraz dużym przedsiębiorstwom. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU