Firma Hartmann inwestuje w Polsce. Gdzie wybuduje nową fabrykę?

2022-05-23
Firma Hartmann inwestuje w Polsce. Gdzie wybuduje nową fabrykę?

Jeden z liderów w branży medycznej, firma Hartmann, wybuduje w Libidzy nową fabrykę w której powstawać będą materiały opatrunkowe służące do leczenia ran. Tempo inwestycji imponuje, bowiem jeszcze w tym roku w obiekcie zostaną uruchomione linie produkcyjne celem rozpoczęcia testów, a przedsiębiorstwo rozpoczęło rekrutowanie pracowników – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana fabryka istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki

W zakładzie zostanie zastosowany szereg rozwiązań bazujących na nowoczesnych technologiach oraz innowacyjnych systemach, które usprawnią wiele procesów logistycznych i umożliwią optymalizację realizowanych zadań. Znajdzie to odzwierciedlenie w generowaniu sporych obrotów i wytwarzaniu asortymentu wysokiej jakości, do jakiej marka przyzwyczaiła swoich klientów. Regularna produkcja w fabryce ruszy w przyszłym roku jednak już teraz wiadomo, że zatrudnienie znajdzie w niej około 160 osób. Będzie to więc duży impuls dla lokalnego rynku pracy oraz gospodarki. Warto podkreślić, że nie jest to pierwsze przedsięwzięcie, którego Hartmann podejmuje się na terenie Polski. Firma prowadzi działalność w naszym kraju już od 1993 roku, systematycznie się rozwijając.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU