Firma HOPI wynajęła halę magazynową w parku P3 Mszczonów

2021-01-28
Firma HOPI wynajęła halę magazynową w parku P3 Mszczonów


Firma HOPI, gigant działający na rynku usług logistycznych w Europie Centralnej, zawarł umowę najmu powierzchni magazynowo-biurowej w parku P3 Mszczonów. Nowa powierzchnia wynajęta została z myślą o stworzeniu głównej siedziby oraz centralnego magazynu firmy. Wynajęta powierzchnia wynosi prawie 34 tys. m2 i zostanie w pełni dostosowana do potrzeb nabywcy.-informuje JARTOM Real Estate. 

HOPI to prężnie działający podmiot branży logistycznej działający w Europie Centralnej specjalizujący się w spedycji i obsłudze magazynowej dla największych sieci handlowych oraz producentów FMCG.

To nie pierwszy obiekt wynajęty od dewelopera P3 przez HOPI. Firma najmuje już powierzchnie magazynowe od P3 m.in. w Czechach i Rumuni.

Magazyn w Mszczonowie to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie oraz dynamiczny rozwój firmy. Park P3 Mszczonów został wybrany ze względu na atrakcyjną lokalizację, wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb firmy HOPI. Ze względu na specyfikę prowadzonej działalności część magazynu zostanie przygotowana do działania w ograniczonej temperaturze. 


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU