Firma Global Reach Logistics wynajęła powierzchnię magazynową w Prologis Park Poznań

2021-08-23
Firma Global Reach Logistics wynajęła powierzchnię magazynową w Prologis Park Poznań

Firma Global Reach Logistics podpisała umowę najmu powierzchni magazynowej w centrum logistycznym Prologis Park Poznań.- informuje JARTOM Real Estate

Hala na wynajem 

Global Reach Logistics to prężnie rozwijająca się firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania w zakresie logistyki i realizacji zamówień dla firm działających w branży e-commerce. GRL współpracuje z detalistami z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych oraz wielu krajów Unii Europejskiej. Firma zdecydowała się na otwarcie nowej siedziby w Polsce ze względu na pilną potrzebę zaspokojenia bieżącego zapotrzebowania klientów oraz w związku ze zmianami spowodowanymi Brexitem. Oddział w Polsce będzie w stanie skutecznie obsługiwać klientów firmy zlokalizowanych na całym świecie. Wybór padł na park logistyczny Prologis Park Poznań ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz wysoką jakość obiektu . Firma Global Reach Logistics wynajęła tam 11,680 mkw powierzchni, która zostanie dostosowana do specyficznych potrzeb i wymagań najemcy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU