Firma Favorite Gifts Print Europe rozbudowała swój zakład w Bolesławcu. Co dzięki temu zyska?

2022-04-13
Firma Favorite Gifts Print Europe rozbudowała swój zakład w Bolesławcu. Co dzięki temu zyska?

Zakończono rozbudowę oddziału firmy Favorite Gifts Print Europe położonego na terenie strefy ekonomicznej w Bolesławcu. Podczas uroczystego otwarcia zarząd, personel oraz goście mogli podziwiać imponujący efekt końcowy, którym jest nowa hala w pełni dostosowana do potrzeb przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowana hala nie jest ostatnią inwestycją tego rodzaju

Zrealizowanie inwestycji znajdzie odzwierciedlenie w usprawnieniu wielu procesów logistycznych oraz zwiększeniu obrotów i generowaniu większych zysków. Zamówienia będą realizowane znacznie szybciej, co sprawi, że klienci spojrzą na przedsiębiorstwo przychylniej. Powierzchnia obiektu wzrosła sześciokrotnie i przekracza obecnie 21 000 m2. W wybudowanej hali powstał magazyn oraz drukarnia, która jest kluczowa z punktu widzenia działalności marki. Favorite Gifts Print Europe specjalizuje się bowiem w dostarczaniu upominków z nadrukami o charakterze marketingowym. W Bolesławcu funkcjonuje już od siedmiu lat, sukcesywnie się rozwijając. Wiele wskazuje na to, że wspomniana inwestycja nie będzie ostatnim projektem tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU