Firma Esen inwestuje w nowy, ogromny magazyn

Rozpoczęły się prace mające na celu budowę magazynu o imponujących rozmiarach, który będzie należał do firmy Esen. Nieruchomość powstanie we Włocławku i została zaprojektowana przez lokalne biuro projektowe – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn, plac manewrowy i nie tylko

Wiadomo już, że kubatura magazynu przekroczy 50 000 m3, a jego wysokość sięgnie 15 m. Przewiduje się, że będzie w stanie pomieścić 10 000 palet z częściami samochodowymi SKV, których właścicielem i dystrybutorem jest Esen. Oprócz tego przedsiębiorstwo zyska spory plac manewrowy oraz doki załadunkowe, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Inwestycja przyniesie liczne korzyści nie tylko firmie. Będzie impulsem dla lokalnego rynku pracy, ponieważ zostaną w nim utworzone stanowiska dla osób o różnych kwalifikacjach. Co ciekawe, budowę magazynu, podobnie jak jego zaprojektowanie, powierzono okolicznym przedsiębiorcom z sektora budowlanego. Jeśli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, hala zostanie ukończona już w lipcu tego roku.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane