Firma Elektrometal Energetyka rozpoczyna działalność w nowo wybudowanej siedzibie

2021-09-14
Firma Elektrometal Energetyka rozpoczyna działalność w nowo wybudowanej siedzibie

Nowoczesny budynek pełniący rolę nowej siedziby firmy Elektrometal Energetyka został oddany do użytku. W jego skład wchodzą między innymi biuro, magazyn oraz hala, które pomogą w efektywnym prowadzeniu działalności oraz zwiększeniu możliwości wytwórczych – informuje JARTOM Real Estate. 

W nowej siedzibie firmy produkcja wzrośnie niemal dwukrotnie

Budynek powstał w stolicy, w bardzo korzystnej lokalizacji. Decyzja o jego budowie została podyktowana rosnącym zainteresowaniem asortymentem przedsiębiorstwa. Powiększenie powierzchni magazynowej ułatwi składowanie towarów, hala posłuży do uruchomienia linii produkcyjnych działających na szerszą niż dotychczas skalę, a biuro znajdujące się w tym samym obiekcie ułatwi sprawne administrowanie placówką i wszelkimi procesami, które mają w niej miejsce. Elektrometal Energetyka słynie przede wszystkim z wytwarzania rozdzielnic SN oraz cyfrowych terminali zabezpieczeniowych. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to nie ostatnia inwestycja mająca na celu zwiększanie rynkowych wpływów.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU