Firma Dumat wybuduje halę przemysłową. Jakie jeszcze inwestycje przygotowuje?

2022-06-24
Firma Dumat wybuduje halę przemysłową. Jakie jeszcze inwestycje przygotowuje?

Firma Dumat przygotowuje się do budowy hali przemysłowej, która będzie pełniła funkcję ocynkowni i powstanie w Mysłowicach, czyli tam, gdzie znajduje się siedziba spółki. Okazuje się, że to tylko jeden z elementów realizowanej strategii dynamicznego rozwoju i oprócz tego zagospodarowany zostanie również teren przyległy co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowana hala sposobem na wdrożenie innowacji 

W ramach przeprowadzonych prac, powstanie sieć dróg, miejsca postojowe oraz zbiornik retencyjny. Poza halą zostanie wybudowany także obiekt o charakterze socjalno – biurowo – laboratoryjnym. Ułatwi on administrowanie placówką i zapewnienie zatrudnionemu personelowi komfortowych warunków. Przedsięwzięcie jest realizowane dzięki pozyskaniu dofinansowania ze środków unijnych. Jego celem jest zyskanie zaplecza potrzebnego do wdrożenia innowacyjnej technologii topnikowania, czyli zanurzania cynkowanych części w roztworze chlorku amonu i chlorku cynku, które będzie się odbywało w zautomatyzowanej cynkowni. Dumat to spółka obecna na rynku od ponad trzydziestu lat, która specjalizuje się między innymi w produkcji krat pomostowych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU