Firma Domel przygotowuje się do budowy zakładu produkcyjnego

2022-06-09
Firma Domel przygotowuje się do budowy zakładu produkcyjnego

Firma Domel przygotowuje się do budowy zakładu produkcyjnego w którym powstawać będzie ślusarka aluminiowa. Inwestycja będzie posiadała kompleksowy charakter i w jej ramach zostanie również wdrożony szereg rozwiązań ekologicznych i innowacyjnych, które dotyczyć będą asortymentu, zasad organizacji i marketingu, co przełoży się na usprawnienie wielu procesów logistycznych i przyspieszy dynamiczny rozwój marki – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa zakładu produkcyjnego istotnym elementem rozwoju firmy

Aktualnie przedstawiciele przedsiębiorstwa poszukują wykonawcy, który stworzy, uruchomi i wdroży program służący do planowania i zarządzania produkcji ślusarki aluminiowej. Jest to konieczne aby fabryka funkcjonowała w efektywny, zoptymalizowany sposób i generowała spore zyski. Oprogramowanie pozwoli przygotowywać harmonogramy prac, kontrolować etapy na których znajdują się poszczególne zlecenia, projektować stanowiska i wykonywać wiele innych, istotnych zadań. Domel to firma obecna na rynku od 1996 roku, która zajmuje się tworzeniem stolarki PCV oraz okien aluminiowych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU