Firma Dom z klasą wybuduje nowy zakład produkcyjny w Jędrzejowie

2021-06-18
Firma Dom z klasą wybuduje nowy zakład produkcyjny w Jędrzejowie

W Jędrzejowie zostanie wybudowany kolejny zakład produkcyjny. Tym razem inwestorem jest firma Dom z klasą, która przystąpiła do realizacji projektu obejmującego powstanie nowoczesnej fabryki o powierzchni sięgającej aż 10 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa nowego zakładu produkcyjnego istotna dla lokalnego rynku

Zakład produkcyjny stanie się miejscem wytwarzania profili aluminiowych, a zwłaszcza elewacji i okien, przeznaczonych dla branży budowlanej. To stale rozwijający się sektor gospodarki, więc ten krok biznesowy może przynieść istotne korzyści. Będzie to odpowiedź na potrzeby rynku, co znacząco usprawni wiele procesów logistycznych. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace nad budową fabryki mają potrwać około dwóch lat. To inwestycja, która wiąże się z kosztami z zakresu od sześćdziesięciu do osiemdziesięciu milionów złotych. Przedstawiciele firmy nie ukrywają, że wiążą z nią ogromne plany na przyszłość. Na początku w obiekcie zostanie utworzonych czterdzieści stanowisk pracy. Zgodnie z przewidywanym rozwojem szacuje się, że na przestrzeni kolejnych lat ta liczba może wzrosnąć nawet do czterystu! Będzie to więc także istotny impuls dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU