Firma Cyprys otwiera nową fabrykę mebli w Krakowie

2021-08-10
Firma Cyprys otwiera nową fabrykę mebli w Krakowie

Firma Cyprys podpisała umowę wynajmu 5,6 tys. mkw nowoczesnej powierzchni, która przeznaczona będzie pod cele produkcyjne i magazynowe.  - informuje JARTOM Real Estate

Nowa fabryka mebli

Cyprys  to renomowany producent i dostawca wysokiej jakości mebli, który już od 1996 r. działa na polskim rynku świadcząc kompleksowe usługi z zakresu aranżacji i wyposażania wnętrz. W 2009 roku firma zdecydowała się na otwarcie fabryki , w której nieustannie rozszerzana jest linia produkcyjna. Popyt na produkty firmy sprawił, że w tym roku zarząd podjął decyzję o otwarciu kolejnego obiektu produkcyjno-magazynowego. To realizacja założonej polityki wzrostów oraz realizacja długoterminowych planów inwestycyjnych firmy. Nowy zakład produkcyjny pozwoli na zwiększenie skali produkcji oraz pozytywnie wpłynie na terminowość dostaw do klientów. Powierzchnia produkcyjna oraz magazynowa została w pełni dostosowana do potrzeb najemcy.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU