Firma Bakron wybuduje nową halę usługowo – magazynową w Pyrzycach. Skąd decyzja o takiej inwestycji?

2022-04-26
Firma Bakron wybuduje nową halę usługowo – magazynową w Pyrzycach. Skąd decyzja o takiej inwestycji?

Firma Bakron przygotowuje się do budowy hali o charakterze usługowo – magazynowym. Obiekt powstanie w Pyrzycach, czyli tam, gdzie funkcjonuje siedziba przedsiębiorstwa, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i przyniesie liczne korzyści ułatwiające rynkową ekspansję – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala umożliwi wdrożenie innowacji

Nowa hala będzie posiadała solidną, stalową konstrukcję zabezpieczoną tak, by zminimalizować ryzyko korozji. W jej projekcie uwzględniono także świetliki, dzięki którym można będzie cieszyć się sporą ilością światła naturalnego, a co za tym idzie, generować oszczędności związane ze zużyciem prądu. Głównym celem tej inwestycji jest realizowanie kompleksowego przedsięwzięcia polegającego na wdrożeniu innowacji z zakresu świadczonych przez firmę usług oraz procesów, które mają w niej miejsce. Bakron to producent wyrobów stalowych obecny na rynku już od niespełna trzydziestu lat, który systematycznie się rozwija, współpracując z klientami z kraju i z tymi spoza jego granic. Skutecznie udowadnia, że można z powodzeniem łączyć tradycję i nowoczesne technologie.    

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU