Firma BATO zaskakuje i inwestuje w nowy kierunek rozwoju swojej fabryki

2021-05-06
Firma BATO zaskakuje i inwestuje w nowy kierunek rozwoju swojej fabryki

Firma BATO podjęła decyzję o poszerzeniu swojej oferty i dostosowaniu fabryki do rozpoczęcia nowego rodzaju działalności wytwórczej. Taki krok będzie możliwy dzięki wsparciu uzyskanemu ze strony Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – informuje JARTOM Real Estate. 

Dywersyfikacja produkcji w fabryce sposobem na generowanie większych zysków

Pomoc Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i uruchomienie linii produkcyjnej, która pozwoli spółce otworzyć się na nowe wyzwania. BATO zamierza umieścić w swoim asortymencie nowy produkt, który uczyni firmę atrakcyjniejszą w oczach konsumentów i kontrahentów. W fabryce rozpocznie się działalność polegająca na wytwarzaniu pocztowych urządzeń nadawczo – odbiorczych. Kluczową rolę w tym procesie odegra należący do spółki dział badań i rozwoju, który stanowi właściwe zaplecze technologiczne niezbędne do nadzorowania aktualnych działań oraz do planowania kolejnych. BATO poniesie nakłady finansowe sięgające przynajmniej 26 milionów złotych. Zważywszy na ambitne podejście do biznesu prezentowane przez spółkę niewykluczone, że to nie ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU