Firma Avon zainwestuje 100 milionów w transformację technologiczną oraz w zrównoważony rozwój

2021-07-08
Firma Avon zainwestuje 100 milionów w transformację technologiczną oraz w zrównoważony rozwój

Firma Avon planuje zainwestować aż 100 milionów  w swój zakład produkcyjny w Garwolinie. Na terenie obiektu powstanie nowoczesny park maszynowy, a ponadto firma planuje digitalizację procesów produkcyjnych oraz wdrożenie proekologicznych rozwiązań technicznych.- informuje JARTOM Real Estate

Avon planuje inwestycje w technologię oraz rozwiązania proekologiczne

Avon to popularna marka kosmetyczna o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Obecnie branża kosmetyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się na świecie. Aby sprostać oczekiwaniom klientów i odpowiedzieć na zapotrzebowanie na rynku Avon planuje inwestycje w zakresie transformacji technologicznej, poprzez wdrożenie wielu projektów na terenie fabryki w Garwolinie. Dzięki nim firma będzie w stanie zwiększyć produkcje kosmetyków aż o 25%. Wśród priorytetowych planów działania firmy na następne lata jest wdrożenie rozwiązań typu „smart/industry 4.0”, inwestycje w zrównoważony rozwój, uruchomienie automatycznego systemu paletyzacji oraz inwestycje w  nowoczesną instalację kogeneracyjną.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU