Firma Addit wybudowała nową halę produkcyjną

2022-02-01
Firma Addit wybudowała nową halę produkcyjną

img

Addit, spółka specjalizująca się w produkcji podzespołów, urządzeń oraz przyrządów dla przemysłu, wybudowała nowoczesną halę produkcyjną. Obiekt wyróżnia się doskonałą lokalizacją z punktu widzenia logistyki oraz zastosowaniem proekologicznych rozwiązań podczas budowy.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna

Firma Addit to jeden z największych producentów elementów z blach w Europie, który dostarcza na rynek wysokiej jakości podzespoły i urządzenia dla przemysłu. Zajmuje się projektowaniem prototypów, produkcją, a także montażem. Nieustanny rozwój firmy zmusił zarząd do podjęcia decyzji o budowie nowego obiektu, który będzie odpowiadał na rosnące potrzeby popytowe ze strony rynku. W rezultacie wybudowana została nowoczesna hala produkcyjna w Węgrowie. Obiekt liczy aż 32 tys. mkw i wybudowany został zgodnie z najnowszymi trendami oraz z uwzględnieniem strategii zrównoważonego rozwoju. W nowo wybudowanej hali zatrudnienie znajdzie aż 160 nowych pracowników. Tak duża inwestycja pozwoli firmie na jeszcze efektywniejsze obsługiwanie klientów nawet w warunkach wzmożonego popytu. Hala zlokalizowana jest w Węgrowie, miejscowości doskonale skomunikowanej z Warszawą. Ta atrakcyjna lokalizacja umożliwi firmie usprawnienie logistyki, co z pewnością przełoży się na terminowość dostaw. Inną interesującą halą w okolicy jest będąca obecnie na sprzedaż Hala magazynowo-produkcyjna w Ostrówku. Znajduje się ona jedynie 60 km od Warszawy i 20 km do trasy S8 (węzeł Wyszków Południe). Ponadto inwestor, który zdecyduje się na zakup tego obiektu, zyska dostęp do dobrego rynku pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z JARTOM Real Estate w sprawie zakupu hali w Ostrówku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU