Firma ARKAN rozbuduje halę produkcyjną a PalettenWerk powiększy fabrykę

2022-06-02
Firma ARKAN rozbuduje halę produkcyjną a PalettenWerk powiększy fabrykę

Firma ARKAN przygotowuje się do rozbudowy hali produkcyjnej mającej na celu usprawnienie wielu procesów logistycznych i zyskania przestrzeni potrzebnej do instalacji nowych maszyn. To kolejne przedsięwzięcie realizowane dzięki wsparciu udzielonemu przez Krakowski Park Technologiczny, w 2018 roku marka wybudowała bowiem nową fabrykę – informuje JARTOM Real Estate.

Większa hala produkcyjna pozwoli generować rosnące zyski

Powiększenie hali o charakterze produkcyjno – magazynowym o ponad 70% to pierwszy krok. Drugim będzie zakup i uruchomienie specjalnego lasera 3D przeznaczonego do profili i rur. Wszystko to zaowocuje wzrostem konkurencyjności marki i poszerzeniem jej oferty. Wysokość kosztów, które przedsiębiorstwo będzie musiało ponieść oszacowano na 3 800 000 złotych. Użytek z przyznanej pomocy zrobi również PalettenWerk – firma zajmująca się projektowaniem i wytwarzaniem platform, podestów drewnianych i palet wielkogabarytowych. Rozbuduje zakład produkcyjny i wyposaży go w nowe urządzenia i maszyny, przeznaczając na to aż 40 000 000 złotych.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU