Finarto Investments z nową halą magazynowo – produkcyjną w Gdyni

Zaplecze logistyczne Finarto Investments już niedługo powiększy się o nową halę o charakterze magazynowo – produkcyjnym, która zostanie wybudowana w Gdyni. To przedsięwzięcie zostanie zrealizowane we współpracy z firmą Dekpol Budownictwo, która nada przyjętym planom realnych kształtów – informuje JARTOM Real Estate.

Funkcjonalna hala o kompleksowym charakterze

Obiekt będzie posiadał powierzchnię sięgającą 11 000 m2, co stwarza spore pole do popisu i z pewnością pomoże zoptymalizować działalność marki. Oprócz magazynu i części produkcyjnej, pracownicy będą posiadali do swojej dyspozycji także zaplecze socjalne i część biurową, dzięki czemu usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych. W ramach inwestycji powstanie nowa portiernia i przepompownia, przewidziano też zagospodarowanie terenu przyległego poprzez budowę sieci dróg wewnętrznych, placów manewrowych, chodników i parkingów. Na lokalizację wybrano teren kompleksu Hutnicza 44, gdzie znajduje się już budynek magazynowo – biurowy. Warto podkreślić, że Finarto i Dekpol są partnerami biznesowymi już od ponad dwudziestu lat. Z dużym prawdopodobieństwem można więc powiedzieć, że nie jest to ich ostatni wspólny projekt.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane