Finėjas planuje wybudować ogromny hub transportowy w Legnicy

Litewska firma Finėjas Polska zakupiła dużą, 12 ha działkę w Legnicy. Inwestor planuje wybudować tam ogromny hub logistyczny.- informuje JARTOM Real Estate

Nowy hub transportowy

W podstrefie Legnickiem Specjalnej Strefy Ekkonomicznej Krzywa powstanie nowoczesne centrum transportowe. Inwestorem jest litewska firma zajmująca się międzynarodowym przewozem towarów oraz usługami logistycznymi Finėjas. To właśnie Finėjas zakupiło niedawno od LSSE liczącą 12 ha działkę, na której powstanie hub. Już wiadomo, ze tylko w pierwszym etapie budowy, nakłady inwestycyjne wyniosą aż 8 mln EUR. Inwestor w ramach przedsięwzięcia planuje wybudować ogromny węzeł transportowy, biura i centrum kierowców. Będzie to wielofunkcyjny obiekt o łącznej powierzchni 11 tys. mkw. hal i 60 tys. mkw. parkingów. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na II kwartał 2024 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane