Fideltronik wybuduje fabrykę w Krakowie

Fideltronik, jeden z największych polskich producentów podzespołów elektronicznych, wybuduje zakład produkcyjny w Krakowie. Wiadomo już, że powstanie on na działce o powierzchni 4,3 ha znajdującej się na terenie Parku Naukowo – Technologicznego „Branice” – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład pozwoli zoptymalizować działalność firmy

Inwestycja pozwoli przedsiębiorstwu na optymalizację działalności, usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz redukcję kosztów. Produkty będą wprowadzane na rynek znacznie szybciej, a marka będzie mogła sprostać wymaganiom klientów. Do ich grona należą między innymi: Bosch, ABB, Ascom oraz Philips. Fideltronik jest polską spółką funkcjonującą już od ponad 35 lat. Przez ten czas imponująco się rozwinęła, otwierając pięć oddziałów w różnych zakątkach kraju, w tym w Suchej Beskidzkiej i w Gdańsku. Specjalizuje się w projektowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów przemysłowych i w zaawansowanych systemach testujących. Wiele wskazuje na to, że to nie ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju, które realizuje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane