Fideltronik buduje nową fabrykę elektroniki w Suchej Beskidzkiej. Ile wyniesie koszt inwestycji?

2022-03-07
Fideltronik buduje nową fabrykę elektroniki w Suchej Beskidzkiej. Ile wyniesie koszt inwestycji?

Firma elektroniczna Fideltronik dynamicznie rozwija działalność produkcyjną i w związku z tym inwestuje w nowy zakład. Nowoczesna fabryka elektroniki powstanie w Suchej Beskidzkiej, a koszt jej budowy wyniesie ponad 90 mln zł. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Suchej Beskidzkiej

Budowa nowego zakładu produkcyjnego Fideltronik to szansa na dalszy rozwój firmy oraz wzrost jej konkurencyjności na rynku.
Firma od lat intensywnie pracuje nad innowacyjnymi projektami, dotyczącymi m.in.  zaawansowanych systemów testujących, automatyzacji procesów przemysłowych, projektowania elektroniki oraz wysokopoziomowego oprogramowania
Nowy obiekt firmy wybudowany zostanie w Suchej Beskidzkiej i będzie zajmował 5 tys. mkw. powierzchni. Fabryka zasilana będzie energią solarną. Całkowity koszt inwestycji szacuje się na aż 90 640 000 zł. Przedsięwzięcie otrzymało wsparcie od Krakowskiego Parku Technologicznego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, co znacznie przyspieszyło decyzję zarządu o nowej inwestycji. Znaczna część procesów produkcyjnych zostanie zautomatyzowana i zrobotyzowana, co podniesie efektywność i skalę produkcji. Nowa inwestycja w Suchej Beskidzkiej to także doskonała wiadomość dla tamtejszego rynku pracy. W zakładzie znajdzie zatrudnienie około 25 nowych pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU