Fey rozbudowuje zakład produkcyjny na Pomorzu

Duży niemiecki producent łóżek i materaców, firma Fey, postanowiła rozbudować swoją fabrykę w województwie pomorskim. Rozbudowa sprawi, że zakład zwiększy swoją powierzchnię do imponujących 18 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki materacy i łóżek

Fabryka niemieckiego producenta łóżek i materaców Fey znajduje się w podchojnickich Topolach, w otoczeniu pięknych Borów Tucholskich. Kompleks produkcyjny składa się z hal produkcyjnych, biurowych i magazynowych i należy do niemieckiej grupy kapitałowej FEY & Co. GmbH. Rozbudowa fabryki obejmuje zwiększenie jej powierzchni o ponad 4 tys. mkw. Nowy budynek biurowy będzie dwukondygnacyjny i zajmie 500 mkw, natomiast nowa hala produkcyjna będzie miała powierzchnię 4 tys. mkw. Wraz z rozbudową hal zainstalowana zostanie instalacja fotowoltaiczna o mocy 50 kWp. Planowany termin zakończenia prac to październik 2024 roku. Nowa inwestycja, czyli rozbudowa prężnie działające zakładu produkcyjnego w Topolach pozwoli na zwiększenie produkcji i stworzenie nowych miejsc pracy. Obecnie firma poszukuje około 70 pracowników, zarówno produkcyjnych, jak i biurowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane