Fera z dodatkową powierzchnią magazynową w Prologis Park Wrocław

Spółka Fera podjęła decyzję o przedłużeniu umowy najmu powierzchni magazynowej znajdującej się w kompleksie Prologis Park Wrocław. Co więcej, marka postanowiła skoncentrować się na rozwoju i weszła w posiadanie dodatkowego zaplecza o charakterze magazynowo – biurowym, dzięki czemu łącznie do dyspozycji będzie posiadała aż 9100 m2 w tej nowoczesnej placówce – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny przyjazne środowisku znajdujące się w strefie przemysłowej

Przedstawiciele spółki wyrazili zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Prologis Park Wrocław, a użytkowany magazyn spełnił ich oczekiwania. Do największych atutów należy tutaj bez wątpienia lokalizacja – nieruchomość znajduje się w dzielnicy przemysłowej na Bielanach Wrocławskich, zaledwie 10 kilometrów od portu lotniczego i 15 kilometrów od centrum Wrocławia. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych, optymalizację transportu oraz cieszenie się dostępem do wykwalifikowanego personelu. Dla spółki Fera, która zajmuje się prowadzeniem internetowego sklepu zoologicznego już od ośmiu lat, to kluczowe. Bardzo możliwe, że to nie ostatnia tego rodzaju inwestycja. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Prologis zobacz listę magazynów do wynajęcia Prologis. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.



JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane