FedEx stawia na intensywny rozwój i uruchamia nowy magazyn w Gdańsku

2022-08-25
FedEx stawia na intensywny rozwój i uruchamia nowy magazyn w Gdańsku

Firma FedEx oficjalnie uruchomiła nowy magazyn położony w Gdańsku. W obiekcie znalazły się również biura, które ułatwią administrowanie placówką, a całość imponuje nowoczesnym charakterem, funkcjonalnością i potencjałem umożliwiającym dalszy rozwój marki – informuje JARTOM Real Estate.

Uruchomienie nowego magazynu częścią inwestycji o kompleksowym charakterze

To przedsięwzięcie stanowi część ekspansji FedEx na rynkach w Europie Środkowo – Wschodniej, podjęto bowiem decyzję o otworzeniu placówek, które znajdą się także w takich miastach jak: Praga, Ryga, Sybin oraz Kluż – Napoka. Bez wątpienia pozwolą one na usprawnienie wielu procesów logistycznych, szybsze realizowanie dostaw oraz generowanie większych obrotów. Warto podkreślić, że w gdańskim magazynie wdrożonych zostało sporo innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań zaprojektowanych z myślą o pracy kurierów. Mowa o specjalnym systemie sortowania, sporej liczbie bram dla pojazdów i podzieleniu powierzchni zgodnie z rozmiarami przesyłek, które będą na niej obsługiwane. Oddanie placówki do użytku znalazło również odzwierciedlenie w utworzeniu nowych stanowisk pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.

JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU