FedEx stawia na intensywny rozwój i uruchamia nowy magazyn w Gdańsku

Firma FedEx oficjalnie uruchomiła nowy magazyn położony w Gdańsku. W obiekcie znalazły się również biura, które ułatwią administrowanie placówką, a całość imponuje nowoczesnym charakterem, funkcjonalnością i potencjałem umożliwiającym dalszy rozwój marki – informuje JARTOM Real Estate.

Uruchomienie nowego magazynu częścią inwestycji o kompleksowym charakterze

To przedsięwzięcie stanowi część ekspansji FedEx na rynkach w Europie Środkowo – Wschodniej, podjęto bowiem decyzję o otworzeniu placówek, które znajdą się także w takich miastach jak: Praga, Ryga, Sybin oraz Kluż – Napoka. Bez wątpienia pozwolą one na usprawnienie wielu procesów logistycznych, szybsze realizowanie dostaw oraz generowanie większych obrotów. Warto podkreślić, że w gdańskim magazynie wdrożonych zostało sporo innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań zaprojektowanych z myślą o pracy kurierów. Mowa o specjalnym systemie sortowania, sporej liczbie bram dla pojazdów i podzieleniu powierzchni zgodnie z rozmiarami przesyłek, które będą na niej obsługiwane. Oddanie placówki do użytku znalazło również odzwierciedlenie w utworzeniu nowych stanowisk pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane