Famot Pleszew otwiera nową halę montażu komponentów 

Po roku budowy Famot oficjalnie otworzył nową halę montażu komponentów. Hala ta będzie produkować komponenty mechanizmów i zespołów, a także wyspecjalizowane szafy elektryczne na potrzeby grupy DMG MORI. - informuje JARTOM Real Estate

Famot Pleszew nieustannie się rozwija

Po 12 miesiącach od rozpoczęcia budowy, Famot, należący do grupy DMG MORI, uroczyście otworzył nową halę montażu komponentów. Liczy ona 5, 2 tys. mkw i będą w niej wytwarzane różnego rodzaju komponenty mechanizmów i zespołów, a także wyspecjalizowane szafy elektryczne. Famot Pleszew stale rozwija swoją działalność produkcyjną i inwestuje w zakład. Po ostatniej rozbudowie zakład w Pleszewie ma powierzchnię 53 tys. mkw. i zatrudnia 730 osób, co czyni go największym pracodawcą w powiecie. Rozbudowa zakładu Famot w Pleszewie i otwarcie nowej hali produkcyjnej jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na produkty i zamówienia grupy DMG MORI. Inwestycja ta pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz usprawnić procesy wytwarzania komponentów mechanizmów i zespołów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate pomaga Klientom dokonać właściwego wyboru pomiędzy: renegocjacją obecnych umów najmu a relokacją. JARTOM Real Estate wspiera w analizie oraz w negocjacjach i działaniach organizacyjnych przy zmianie powierzchni magazynowej lub innej hali.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane