Fabryka pianki w Maryszewicach jednak powstanie

Plany budowy fabryki pianki poliuretanowej w Maryszewicach coraz bardziej realne. Ponownie wydano pozytywną decyzję środowiskową, co pozwala firmie TB Logistics rozpocząć przygotowania do realizacji tej inwestycji, przez wiele osób uważanej za kontrowersyjną – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa fabryka pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych

Rozmowy dotyczące powstania fabryki trwają już od kilku lat. Obiekt miałby usprawnić wiele procesów logistycznych i ułatwić prawidłowe funkcjonowanie zakładów, w których zatrudniono kilka tysięcy pracowników. Wielokrotnie podkreślano, że będzie on bezpieczny dla środowiska naturalnego i dla ludzi. Niestety, mieszkańcy okolicznych terenów, a zwłaszcza Lipna i Leszna, nie uwierzyli w te zapewnienia i jasno wyrazili swój sprzeciw, który przyczynił się do uchylenia pierwszej pozytywnej decyzji środowiskowej. Właściciel TB Logistics uwzględnił uwagi Samorządowego Kolegium Odwoławczego i w efekcie otrzymał drugą pozytywną decyzję. Jeżeli ulegnie ona uprawomocnieniu, będzie można wystąpić o pozwolenie na budowę. Czy projekt dojdzie do skutku? Pozostaje śledzić jego dalsze losy!

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane