Fabryka należąca do firmy Salamander zostanie rozbudowana. Co dzięki temu zyska marka?

Zlokalizowana we Włocławku fabryka należąca do firmy Salamander zostanie rozbudowana. Przygotowania do realizacji tego projektu znajdują się już na zaawansowanym etapie, sporządzono bowiem projekt i wybrano wykonawcę, którym jest przedsiębiorstwo Goldbeck – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn powiększy zaplecze logistyczne marki

Prace przewidują budowę magazynu, którego kubatura sięgnie około 140 000 m3. Oddanie go do użytku zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Niewykluczone również, że umożliwi realizowanie większej ilości zamówień, co znajdzie odzwierciedlenie w generowaniu wyższych zysków. Już teraz Salamander jest uznawany za jednego z liderów wśród producentów profili okienno – drzwiowych wytwarzanych z PCW. Tym, co wyróżnia markę jest umiejętne łączenie innowacji produktowych z doświadczeniem, która wynika z czterdziestu lat obecności na rynku. Wszystko wskazuje na to, że wspomniana inwestycja nie jest ostatnim przedsięwzięciem tego rodzaju, pozostaje więc obserwować dalsze kroki Salamandra.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane