Fabryka należąca do Sia Abrasives zostanie rozbudowana

To już oficjalne – fabryka, której właścicielem jest Sia Abrasives wkrótce zostanie rozbudowana. Firma nawiązała w tym celu współpracę ze spółką Tetera Projektowanie Przemysłowe i wystąpiła z wnioskiem o otrzymanie pozwolenia na zagospodarowanie gruntów przeznaczonych pod budowę – informuje JARTOM Real Estate.

Większy zakład produkcyjny to wzrost mocy wytwórczych

Na terenie o powierzchni szacowanej na 4 ha powstanie nowy kompleks produkcyjny. Warto podkreślić, że stanie on nieopodal aktualnie funkcjonującej fabryki położonej w Goleniowie – Łozienicy, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Oddanie go do użytku zaowocuje wzrostem mocy wytwórczych, a tym samym generowaniem wyższych zysków i szansą pozyskania nowych klientów. Sia Abrasives umocni więc swoją rynkową pozycję i będzie mogła dalej się rozwijać.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane