Fabryka inna niż wszystkie. Bosch przygotowuje się do rozbudowy zakładu produkcyjnego w Mirkowie

Bosch zainwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Mirkowie, nieopodal Wrocławia. Koncern nie kryje, że posiada spore plany związane z tym obiektem, gdyż na chwilę obecną to w nim powstają najbardziej innowacyjne części układów hamulcowych, które marka posiada w swojej ofercie – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa fabryki zapewni szereg nowych możliwości

Aktualna powierzchnia fabryki, która przekracza 33 000 m2, w wyniku rozbudowy zostanie powiększona o 25%. Zaowocuje to uruchomieniem dodatkowych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych, co pozwoli na zwiększenie mocy wytwórczych i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zgodnie z przyjętymi planami, prace powinny ruszyć jesienią i dobiec końca jeszcze w 2022 roku. Warto podkreślić, że ten obiekt jest istotny dla koncernu nie tylko z uwagi na dostarczanie wyspecjalizowanych komponentów. Mieści się w nim również ośrodek badawczy zajmujący się pracami rozwojowymi oraz szeroko pojętymi innowacjami, także tymi bazującymi na wykorzystaniu sztucznej inteligencji. W fabrykę, która funkcjonuje na rynku już od 25 lat, zainwestowano do tej pory ponad miliard złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane