Fabryka inna niż wszystkie. Bosch przygotowuje się do rozbudowy zakładu produkcyjnego w Mirkowie

2021-10-25
Fabryka inna niż wszystkie. Bosch przygotowuje się do rozbudowy zakładu produkcyjnego w Mirkowie

Bosch zainwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Mirkowie, nieopodal Wrocławia. Koncern nie kryje, że posiada spore plany związane z tym obiektem, gdyż na chwilę obecną to w nim powstają najbardziej innowacyjne części układów hamulcowych, które marka posiada w swojej ofercie – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa fabryki zapewni szereg nowych możliwości

Aktualna powierzchnia fabryki, która przekracza 33 000 m2, w wyniku rozbudowy zostanie powiększona o 25%. Zaowocuje to uruchomieniem dodatkowych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych, co pozwoli na zwiększenie mocy wytwórczych i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zgodnie z przyjętymi planami, prace powinny ruszyć jesienią i dobiec końca jeszcze w 2022 roku. Warto podkreślić, że ten obiekt jest istotny dla koncernu nie tylko z uwagi na dostarczanie wyspecjalizowanych komponentów. Mieści się w nim również ośrodek badawczy zajmujący się pracami rozwojowymi oraz szeroko pojętymi innowacjami, także tymi bazującymi na wykorzystaniu sztucznej inteligencji. W fabrykę, która funkcjonuje na rynku już od 25 lat, zainwestowano do tej pory ponad miliard złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU