Fabryka Sopem należąca do Somfy zostanie rozbudowana. Co dzięki temu zyska?

2023-02-15
Fabryka Sopem należąca do Somfy zostanie rozbudowana. Co dzięki temu zyska?

W fabryce Sopem już wkrótce zostanie zrealizowana kolejna duża inwestycja warta 80 milionów złotych. Obejmie ona modernizację obiektu, zakup nowych linii produkcyjnych oraz poszerzenie infrastruktury o charakterze badawczo – rozwojowym – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład zwiększy swoje moce produkcyjne

Przedsięwzięcie pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz zwiększenie mocy produkcyjnych placówki. To na tym najbardziej zależy jej przedstawicielom. Zakład, który został wybudowany w Niepołomicach w 2014 roku, od tego czasu zdążył imponująco się rozrosnąć. Jego powierzchnia wzrosła z 5 850 m2 do 11 754 m2, zyskał nową halę oraz kolejnych klientów. Stanowiło to istotny impuls dla lokalnego rynku pracy. Warto podkreślić, że pokrycie kosztów związanych z aktualnym projektem będzie dużo łatwiejsze dzięki pomocy otrzymanej od Krakowskiego Parku Technologicznego. W ramach tego wsparcia spółka Sopem należąca do Somfy – międzynarodowego producenta części służących do wytwarzania zegarków, będzie mogła skorzystać z ulgi podatkowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU