Fabryka Opakowań Kosmetycznych Pollena inwestuje w halę produkcyjną

Fabryka Opakowań Kosmetycznych Pollena już niedługo zyska kolejną halę produkcyjną. Decyzja o budowie obiektu wynika z dynamicznego rozwoju marki, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni aby móc zwiększyć swoje moce wytwórcze i usprawnić wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Powierzchnia hali wyniesie około 8000 m2

Plany przewidują powstanie obiektu o powierzchni, która wyniesie około 8000 m2. Znajdzie się tam nie tylko część produkcyjna, ale i magazynowa oraz socjalna. Aktualnie przedstawiciele firmy zajmują się poszukiwaniem terenu pod budowę. Jednym z rozważanych rozwiązań jest działka w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu w Łaskarzewie. Tak dogodna lokalizacja zapewniłaby duży komfort pracy i przyniosła liczne korzyści. Przedstawiciele marki nie kryją jednak, że zależy im na czasie, a w tym przypadku musieliby zaczekać na to, aż władze miasta dopełnią niezbędnych formalności związanych z prawem własności i sprzedaży wspomnianych działek. Niezależnie od tego, gdzie powstanie nowa hala, jedno jest pewne – zostanie w niej utworzonych nawet kilkaset miejsc pracy. Nie dziwi więc fakt, że ta inwestycja budzi duże zainteresowanie.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane