Fabryka Konstrukcji Drewnianych zleciła budowę magazynu soli

2021-04-21
Fabryka Konstrukcji Drewnianych zleciła budowę magazynu soli

Zarząd Fabryki Konstrukcji Drewnianych oficjalnie zakomunikował o podpisaniu umowy ze spółką niezależną, FKD Employees, na mocy której zostanie wybudowany magazyn soli. Obiekt będzie posiadał kompleksowe i niezbędne wyposażenie oraz dogodną lokalizację, tuż przy drodze ekspresowej S5 – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowego magazynu soli owocem wieloletniej współpracy

Prace mają rozpocząć się 1 sierpnia bieżącego roku, a zakończyć 31 marca przyszłego roku. Warto podkreślić, że budowa tego magazynu soli nie jest pierwszym wspólnym przedsięwzięciem tych dwóch podmiotów. Już wcześniej miały miejsce podobne inwestycje, a ich zadowalająca realizacja zaważyła o kontynuacji współpracy. Nie jest również tajemnicą, że toczą się dalsze negocjacje dotyczące pozyskania kolejnych zleceń na budowę większej ilości magazynów soli. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że zakończą się one sukcesem i powstanie jeszcze wiele tego rodzaju obiektów, które pomogą znacząco usprawnić procesy logistyczne i zwiększyć efektywność magazynowania towarów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU