Fabryka Kohl Group Polska w Słubicach rozbudowana. Co się zmieniło?

Położony w Słubicach zakład produkcyjny należący do Kohl Group Polska został rozbudowany przez Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej. W rezultacie jego powierzchnia przekroczyła już 9000 m2 i zyskał większą funkcjonalność, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie mocy wytwórczych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjna przyniesie firmie wiele korzyści

W ramach przedsięwzięcia wybudowano kolejną halę produkcyjną o wielkości 4000 m2, którą połączono z tą dotychczas funkcjonującą. Powstał również obiekt o charakterze socjalno – biurowym, który składa się z dwóch kondygnacji. Wykonawca podszedł do powierzonego mu zadania w kompleksowy sposób, dzięki czemu przedsiębiorstwo może teraz korzystać z sieci dróg wewnętrznych, placów manewrowych i szeregu miejsc postojowych dla aut osobowych. To ważny krok na drodze rozwoju Grupy Kohl, która specjalizuje się w wytwarzaniu komponentów do zautomatyzowanych systemów magazynowych, drzwi do wózków widłowych i rozmaitych części tłoczonych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane