FMR Lisicki stawia na rozwój i buduje halę produkcyjno – magazynową w Rawie Mazowieckiej

2021-07-30
FMR Lisicki stawia na rozwój i buduje halę produkcyjno – magazynową w Rawie Mazowieckiej

Firma FMR Lisicki intensywnie przygotowuje się do realizacji inwestycji, którą jest budowa hali o charakterze produkcyjno – magazynowym. Budynek będzie posiadał imponującą powierzchnię sięgającą 10 155,20 m2 i okaże się niezbędnym elementem strategii umacniania pozycji przedsiębiorstwa na rynku – informuje JARTOM Real Estate.

W nowym budynku produkcyjno – magazynowym powstaną innowacyjne produkty

Celem przedsięwzięcia jest uruchomienie linii produkcyjnych zajmujących się wytwarzaniem innowacyjnego produktu, który poszerzy i uatrakcyjni ofertę marki. Budynek będzie posiadał także część magazynową, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Nie zabraknie również zaplecza socjalnego. Nieruchomość powstanie w Rawie Mazowieckiej, w województwie łódzkim. Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycji, jej realizacja powinna dobiec końca jeszcze w grudniu tego roku. Dla FMR Lisicki, czyli renomowanego producenta maszyn rolniczych, komunalnych i sadowniczych, to istotny krok na drodze do systematycznego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU