FMR Lisicki kontynuuje dynamiczny rozwój i buduje nową halę produkcyjno – magazynową

2021-11-08
FMR Lisicki kontynuuje dynamiczny rozwój i buduje nową halę produkcyjno – magazynową

Firma FMR Lisicki kontynuuje realizację przedsięwzięcia, którym jest rozbudowa zakładu, mająca na celu umocnienie pozycji marki na rynku. Przystąpiono właśnie do kolejnego etapu, w którym powstanie nowa hala o charakterze produkcyjno – magazynowym położona w Rawie Mazowieckiej – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjno – magazynowej stworzy wiele nowych możliwości rozwoju

Wybudowana hala będzie dysponowała całkowitą powierzchnią użytkową sięgającą 10 155,20 m2, na której znajdzie się część produkcyjna oraz część magazynowa. Takie połączenie umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych, a dzięki temu, że obiekt będzie posiadał stalową konstrukcję, zyska solidny charakter. FMR Lisicki to przedsiębiorstwo z tradycją, funkcjonujące już od 1995 roku, które słynie z wytwarzania maszyn rolniczych i sadowniczych wysokiej klasy. Poprzez realizację tego przedsięwzięcia pragnie wzmocnić swoją pozycję na rynku, uatrakcyjnić aktualną ofertę oraz wdrożyć innowacyjny produkt. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to nie ostatnia inwestycja tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU