FM Logistics stawia na intensywny rozwój i buduje nowy magazyn w Małopolsce

FM Logistics poszerza swoje zaplecze logistyczne i buduje nowy magazyn w Małopolsce, a konkretnie, w Niepołomicach. Warto podkreślić, że to pierwsza tego rodzaju inwestycja marki w tym województwie, jednak dynamiczne tempo rozwoju pozwala przypuszczać, że nie będzie ona ostatnia – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn ważnym impulsem dla lokalnego rynku pracy

Centrum magazynowe nie tylko przyczyni się do optymalizacji pracy i usprawnienia wielu procesów logistycznych ale przyniesie również korzyści lokalnej gospodarce. Na jego powstaniu skorzystają osoby z okolic, które poszukują zatrudnienia. W obiekcie zostanie utworzonych osiemdziesiąt stanowisk pracy, a przedstawiciele firmy rozpoczęli już rekrutację aby skompletować załogę na tyle szybko, by oddana do użytku nieruchomość mogła rozpocząć funkcjonowanie zgodnie z planem. FM Logistics to przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu, które prowadzi działalność na międzynarodową skalę, specjalizując się w tworzeniu łańcuchów dostaw dostosowanych do potrzeb klientów z takich sektorów jak handel detaliczny, ochrona zdrowia czy przemysł. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane