FM Logistic wynajmuje powierzchnię magazynową oraz rozpoczyna kompleksową obsługę logistyczną Maxi Zoo

2022-01-05
FM Logistic wynajmuje powierzchnię magazynową oraz rozpoczyna kompleksową obsługę logistyczną Maxi Zoo

FM Logistic nawiązał współpracę z firmą Maxi Zoo, w ramach której zajmie się jej kompleksową obsługą logistyczną. Z myślą o marce wynajęto już powierzchnię magazynową w nowym obiekcie zlokalizowanym w Głogowie – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn na Dolnym Śląsku pomoże w optymalizacji dostaw na rynek niemiecki

Wynajęte magazyny posiadają łącznie imponujący metraż sięgający około 35 000 m2. Ich celem będzie obsługa zamówień składanych przez indywidualnych odbiorców z Polski oraz z Niemiec. Właśnie dlatego umiejscowienie odgrywa tu tak istotną rolę – niewielka odległość od granicy niemieckiej pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych i zoptymalizować transport.  Firma Maxi Zoo, która jest jednym z liderów w branży zoologicznej, powierzyła FM Logistic składowanie towarów oraz kompleksową obsługę kanału e-commerce, spodziewając się kilku milionów zamówień rocznie. Zgodnie z przyjętymi szacunkami, w 2023 roku liczba ta miałaby sięgnąć 4 milionów. Biorąc pod uwagę systematyczny rozwój prowadzonej działalności jest to prawdopodobne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU