FM Logistic wybuduje w Wolborzu centrum logistyczno – magazynowe

FM Logistic przygotowuje się do powiększenia swojego portfolio i budowy nowego centrum logistyczno – magazynowego, które powstanie w Wolborzu. Obecnie firma zajmuje się przeprowadzeniem opiniowania środowiskowego, aby móc dopełnić wszelkich niezbędnych formalności i ruszyć z pracami w terenie – informuje JARTOM Real Estate. 

Hale magazynowe i produkcyjne w dogodnej lokalizacji 

Łączna powierzchnia działek przeznaczonych pod budowę wynosi 16,7 ha. Powstanie na nich kompleks złożony z wielu hal magazynowych i produkcyjnych, które bez wątpienia staną się atrakcyjne dla potencjalnych najemców. Dużym atutem będzie ich lokalizacja nieopodal trasy S8 i w centralnej części kraju. Pozwoli ona na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. FM Logistic rozwija się na tyle dynamicznie, że wszystko wskazuje na to, że nie będzie to ostatnia inwestycja tego rodzaju.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie. JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane