FLEXMAR rozbudowuje swoją siedzibę

2022-09-05
FLEXMAR rozbudowuje swoją siedzibę

Polska firma FLEXMAR stawia na rozwój i dalszą rozbudowę zakładu produkcyjnego w Susku Starym w woj. mazowieckim. Przedsięwzięcie to związane jest z wdrożeniem do produkcji nowej technologii.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego

Firma FLEXMAR, obsługująca drukarnie fleksograficzne, inwestuje w rozbudowę siedziby o kolejną halę. Inwestycja ta pozwoli na wdrożenie nowej technologii produkcji form fotopolimerowych, która jest poszukiwana przez klientów branży poligraficznej na rynku. Tego typu inwestycja nie tylko odpowiada na potrzeby klientów, ale również umożliwi firmie zwiększenie produkcji oraz zysków z działalności. Hala powstanie w Susku Starym w woj. mazowieckim, czyli tam, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Będzie pełnić funkcje produkcyjno-magazynowe i zostanie przystosowana do specyficznych wymagań branży poligraficznej.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU