FLEXMAR rozbudowuje swoją siedzibę

Polska firma FLEXMAR stawia na rozwój i dalszą rozbudowę zakładu produkcyjnego w Susku Starym w woj. mazowieckim. Przedsięwzięcie to związane jest z wdrożeniem do produkcji nowej technologii.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego

Firma FLEXMAR, obsługująca drukarnie fleksograficzne, inwestuje w rozbudowę siedziby o kolejną halę. Inwestycja ta pozwoli na wdrożenie nowej technologii produkcji form fotopolimerowych, która jest poszukiwana przez klientów branży poligraficznej na rynku. Tego typu inwestycja nie tylko odpowiada na potrzeby klientów, ale również umożliwi firmie zwiększenie produkcji oraz zysków z działalności. Hala powstanie w Susku Starym w woj. mazowieckim, czyli tam, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Będzie pełnić funkcje produkcyjno-magazynowe i zostanie przystosowana do specyficznych wymagań branży poligraficznej.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane