FITT Polska wybuduje nową halę magazynową. Gdzie ona powstanie?

Spółka FITT Polska podjęła decyzję o budowie nowej bezobsługowej hali magazynowej, która powstanie w miejscowości Węgrów. Bliskie sąsiedztwo zakładu produkcyjnego należącego do marki umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i pełnienie stałego nadzoru nad obiektem – informuje JARTOM Real Estate.

Hala magazynowa pozwoli na wdrożenie innowacji

Zgodnie z przyjętymi planami, parterowa nieruchomość będzie niepodpiwniczona, a jej powierzchnia wyniesie około 4000 m2. Zostanie wyposażona w bramy wjazdowe, a stalowa konstrukcja będzie stanowiła gwarancję wytrzymałości na wysokim poziomie. Oddanie hali do użytku pozwoli na wdrożenie innowacyjnego procesu wytwarzania granulatu służącego do produkcji węży ogrodowych o niższej energochłonności. Dzięki temu przedsiębiorstwo stanie się bardziej konkurencyjne i atrakcyjne w oczach klientów. Warto podkreślić, że w ramach realizowanego projektu zostanie wybudowana również cała infrastruktura towarzysząca obejmująca między innymi plac manewrowy, drogę wewnętrzną i sieć wodociągową.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane