FB Łucznik zwiększa produkcję? Firma inwestuje w nowy obiekt w Radomiu

Fabryka Broni Łucznik Radom wybuduje w Radomiu obiekt produkcyjny, w którym znajdzie się również część biurowa oraz magazynowa. Tak kompleksowy charakter nieruchomości znajdzie odzwierciedlenie w optymalizacji pracy oraz pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Większe zaplecze produkcyjne ułatwi rozwój marki

Kubatura budynku wyniesie 21 000 m3. Bez wątpienia przyniesie on przedsiębiorstwu liczne korzyści. Jedną z najważniejszych będzie wzrost mocy wytwórczych, który przełoży się na generowanie wyższych obrotów i przyspieszy rozwój firmy. Warto podkreślić, że obecny na rynku od 2000 roku Łucznik Radom to wiodący producent broni, który zaopatruje nie tylko polskie siły zbrojne, ale i eksportuje towar na rynki zagraniczne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne. Pomagamy także w finalizacji transakcji.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane