FAGUM-STOMIL buduje fabrykę w Łukowie

Firma FAGUM-STOMIL inwestuje w nowoczesną fabrykę w Łukowie, aby wprowadzić na rynek innowacyjne rodzaje obuwia specjalistycznego, korzystające z technologii wielowarstwowych dzianin dystansowych 2D i 3D. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy asortyment w ofercie firmy FAGUM-STOMIL

FAGUM-STOMIL to firma z 120-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji obuwia zawodowego i ochronnego z gumy i tworzyw sztucznych. Ich wyroby są znane z wysokiej jakości, trwałości i niezawodności. Obuwie ochronne oferowane przez producenta jest wykonane w innowacyjnej technologii LIGHT TECH, która łączy super lekkość materiału EVA z wytrzymałością gumy i doskonałą izolacją termiczną. Teraz FAGUM-STOMIL inwestuje w budowę nowej fabryki w Łukowie w woj. lubelskim. Będzie to nowoczesny obiekt produkcyjny wraz z częścią biurową. Budowa nowej fabryki pozwoli producentowi na wdrożenie do asortymentu nowego produktu, a mianowicie innowacyjnych rodzajów obuwia specjalistycznego wykorzystujących technologie wielowarstwowych dzianin dystansowych 2D i 3D.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane