Everhouse buduje swój zakład produkcyjny w Sędziszowie Małopolskim

2021-06-14
Everhouse buduje swój zakład produkcyjny w Sędziszowie Małopolskim

Sędziszów Małopolski stał się miejscem realizacji kolejnej dużej inwestycji stanowiącej istotny impuls gospodarczy. To tam zostanie wybudowany zakład produkcyjny, zajmujący się wytwarzaniem drzwi wewnętrznych, którego właścicielem będzie firma Everhouse – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa fabryka w znakomitej lokalizacji

Fabryka zostanie wybudowana tuż przy węźle autostradowym w Sędziszowie Małopolskim. To ogromnie istotne z punktu widzenia usprawnienia procesów logistycznych i cieszenia się płynnym transportem, będącym nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu w branży produkcyjnej. Powstanie obiektu umożliwi Everhouse realizowanie większej ilości zamówień na znacznie szerszą skalę, co pozwoli na powiększenie udziału rynkowego. Ten już jest imponujący, gdyż drzwi tej marki są dostępne w marketach budowlanych w całym kraju. Warto podkreślić, że nie tylko ta firma dostrzegła potencjał w gruntach na terenie Sędziszowa. Trwają już przygotowania do budowy kolejnego zakładu produkcyjnego, który rozpocznie tam działalność.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.
JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU