Eurosnack kupuje ziemię pod nowy zakład produkcyjny. Gdzie on powstanie?

Eurosnack, znany producent przekąsek, kontynuuje ekspansję i planuje budowę nowego zakładu produkcyjnego. Pod tą inwestycję firma zakupiła niemal 15 hektarów ziemi w Siemianowicach Śląskich. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa fabryki przekąsek na Śląsku

Zakup ziemi przez Eurosnack został przeprowadzony w ramach przetargu. Cena zakupu to 14,65 mln złotych. Działki, o łącznej powierzchni aż 14,7 hektara, należały częściowo do miasta, częściowo do Skarbu Państwa, ale były w użytkowaniu wieczystym Gminy Siemianowice Śląskie. Eurosnack udało się kupić ten teren i teraz planuje wybudować tam nowoczesny zakład produkcyjny, który znacznie zwiększy moce przerobowe firmy. Wiemy również, że Eurosnack otrzymał pozytywną decyzję od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która wesprze planowaną inwestycję na terenie Siemianowic Śląskich. Decyzja ta obowiązuje przez 12 lat i umożliwi powstanie nowoczesnego zakładu produkcyjnego o wartości przekraczającej 69,3 mln złotych. Eurosnack to firma o wieloletniej historii, która rozpoczęła swoją działalność od produkcji chrupków kukurydzianych w Świętochłowicach. Obecnie oferta firmy obejmuje również biszkopty, prażynki czy popcorn, które znajdują swoich nabywców zarówno w Polsce, jak i za granicą. Eurosnack współpracuje również z wieloma sieciami handlowymi, takimi jak Biedronka, Dino, czy Polomarket.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane